Przed zimą 2014/2015 rozpoczęte zostały prace przy naszej Bazówce na Kudłaczach.  Aby pomieszczenie wyglądało schludnie i przyjemnie trzeba było pozbyć się staroci. Usunięte zostało trochę zbędnych rzeczy ze środka , zdemontowana stara boazeria i gnijąca wykładzina.

Z zakupionych płyt OSB zrobiony został nowy sufit. W dalszej części remontu trzeba ściany i podłogę obłożyć płytą. Wtedy w chłodne wieczory będzie trochę cieplej.

Bazówka jest świetnym miejscem na wypady UKF’owe i nie tylko, stoi na terenie PTTK tuż za schroniskiem. Wewnątrz mamy zasilanie 230V, obok stoi solidny maszt ze słupów betonowych a na nim obracana 10 el. Yagi na pasmo 2m.

Zima niebawem się skończy i trzeba wznowić prace remontowe, do tego potrzebne są fundusze i siła robocza. Inicjatywa została podjęta i trzeba ją dokończyć. Niech każdy da z siebie ile jest w stanie aby nie spadło wszystko na małą grupę osób. W klubie jest nas przecież znacznie więcej…

Zainteresowanych proszę o informację zwrotną.   sp9nsu@wp.pl

Ponieważ 18  kwietnia będzie uroczystość związana  z otwarciem nowej kapliczki na Polanie prace musimy ukończyć przed tym terminem aby się nie powstydzić przed prezesem PTTK, który zapowiedział nam swoją wizytę.

 

SP9NSU